FORMULA 1 LIGA

"Z wyścigami jest jak z drinkami... liczy się tylko sprawdzona formuła."


#1 2007-10-08 21:18:23

McMillan

UÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-29
Posty: 14
Punktów :   

FUZJA!!!!

daltego ze w naszej lidz jest tak mało osób zrobimy Fuzje z inną ligą i tak powstanie 1 porządna liga.

Mam nadzieje że tam nie pokażecie wstydu w tej lidze i ma cie brać udział w testach bo trzeba zobaczyć jak jeżdzicie prucz wiciu bo ja widziałem jak jeżdzi

ako iż żeby nie rozwalać teamów u nich ja ustaliłem kto gdzie jeździ i nie kłudzić sie jasne o to lista kto gdzie jeżdzi
Bardock Ferrari
Maniek Handa
PiterJ RedBull
bodek166 RedBull
ScePan BMW
McMillan Spyker
wiciu Spyker


Adres ligi to http://formula1liga.pun.pl/post.php?fid=40

Offline

 

#2 2007-10-09 00:54:01

czamian

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: FUZJA!!!!

Witam.
Prowadzimy ligę http://f1liga.phorum.pl/ od 1-07-2007, właśnie kończymy sezon (zostały nam dwa GP)
Jako jeden z administratorów ligi napisałem do McMillan-a  z zapytaniem czy nie chciał by połączyć sil. W trakcie sezonu przewinęło się u nas dwudziestu paru graczy, niestety nie każdy miał tyle czasu żeby pojawiać się regularnie na wyścigach. Cały czas szukamy ludzi którzy naprawdę chcą się pobawić w dobra symulacje F1. Mamy fajne plany co do rozwoju ligi, niebawem powstanie strona i dużo ciekawych tematów, do których potrzebujemy zaangażowania kierowców, ale wszystko w swoim czasie. Umawiając się z McMillan-em macie zarezerwowane miejsca w lidze. Jednakże chcieli byśmy żebyście zarejestrowali się na forum i wdzieli udział w  testach , bo chyba rozumiecie ze musimy wiedzieć z kim będziemy jeździć. Nie ważne są dla nas czasy osiągane na poszczególnych torach (jak ktoś pojeździ trochę to i czasy będzie miał dobre), ale głównie interesuje nas walka fair paly i zachowanie się na torze. Jeśli macie ochotę to serdecznie zapraszam. McMillan i ScePan brali już udzial w testach to mogą się z wami podzielić uwagami .
Pozdrawiam czamian

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mt1.pun.pl www.kpsa.pun.pl www.freegamesjava.pun.pl www.pivotanimator.pun.pl www.narutopojedynki.pun.pl